Menu

Ratujmy Pałac i Dziedzictwo hr. K. Kickiego w Orłowie Murowanym.

Życie, śmierć i testament jednego z największych filantropów Królestwa Polskiego.

Czy jestem za socjalem?

zabytkilubelskie

Oczywiście, że tak tylko pod warunkiem że jest zrównoważony! Jeśli nie posiadam dzieci nie oznacza, że nie wiem ile wynoszą koszty utrzymania malucha! Moi rodzice nie dostawali 500+ i becikowego, ale dali radę! W Polsce mamy tendencje do tego, że ,,Państwo ma dać,, otóż nie! Państwo powinno budować podwaliny do budowania sprawnej gospodarki poprzez aktywizację osób bezrobotnych. Czy niektórzy są odrealnieni? PiS dał, a inna władza zabierze! i co wtedy? Jak to będzie kiedy pieniądze na programy socjalne się skończą i przyjedzie moment kiedy świadczenie nie pojawi się na koncie? To tak jak w przypadku kredytów we frankach. Brało się? Brało! Potem krzyk, że Państwo musi pomóc! Czy w Polsce nie ma innych problemów do rozwiązywania?

500

Wielu z nas ma w rodzinie lub w śród znajomych osoby, które wyjechały za granicę za chlebem! Państwo stworzyło im możliwość powrotu?

Drodzy emeryci... jak to jest, że mimo wypracowanej emerytury państwo pobiera Wam podatek? Przecież to wasze wypracowane pieniądze! Ma ktoś 500+? Jeśli tak to należy mieć świadomość, że bardzo mocno rosną składki ZUS oraz inne podatki! 
Żywność droga? Oszem! Jeszcze kilkanaście lat temu za 100- złotowy banknot byliście w stanie wynieść 1,5 torby z zakupami a dziś nie ma jednej pełnej! 500+ to tylko obieg pieniądza, który wcześniej został Wam ukradziony przez chore podatki!
Jak to jest, że na Ojca Rydzyka można znaleźć ponad 120 mln a na Polskie szpitale musi zbierać WOŚP? Jak to jest jeśli ktoś w wypadku w pracy traci obie nogi a ZUS po kilku latach od stwierdzenia całkowitej niezdolności do pracy i renty stwierdza, że jest zdolny do pracy? Jak to jest, że MOPS nie kontroluje należycie programu 500+ i rodziny patologiczne chleją na umór? Nie ma bezrobocia? Nie ma! Ponieważ większość ludzi młodych pracuje na stażach za 950 zł pracując 8h, 5 dni w tygodniu! Trudno uwierzyć?! Zaprowadzę pokażę, bo znam wiele takich osób! Wzrost liczby samobójstw! Dlaczego nikt o o tym nie mówi? Wzrosła liczba młodych osób, które popełnia samobójstwa! Dlaczego?! Młodzi ludzie, nie mają w Polsce perspektyw!

Osoby niepełnosprawne i rodzice je wychowujący! Gdzie jest ta pomoc!? Nie, wiem może się mylę ale w Polsce dziecko niepełnosprawne dla Państwa to jakaś kula u nogi! Aaaa, bo nie może na siebie zarobić? Należy je wykluczać!? Chcesz założyć rodzinę? Kupić mieszkanie? Musisz zadłużyć się na 40 lat! Płacąc bankom ogromne procenty!

Ludzie o czym my w ogóle mówimy? Przez 8 lat rządził nami facet, który reprezentował interesy Niemiec, potem nastała Pani, która uważa że ludzie zabijali dinozaury kamieniami! Potem zastąpiła ją Pani, która rządziła tak jak Pan Jarosław rozkazał, rozbijali rządkowe limuzyny i zrobili ze zwykłego Prezydenta bohatera narodowego, gdzie miasto tam pomnik i tablica! Ludzie to Korea czy Polska? 
Aaaa zapomniałem! Telewizja! TVP, który pieprzy farmazony jaki ten rząd jest wspaniały a drugi TVN na Amerykańskich usługach jaki ten rząd jest bezmyślny! Jeden na drugiego szczuje! Sieje się nienawiść i dezinformację! Robi się z ludzi imbecyli, że jak dostaniesz te zapomogi to milcz i się ciesz a my i tak Cię z podatków wydoimy! Doją nas i doili od niby zakończenia komuny a komuniści nigdy nie byli ukarani!

Socjale! Spoko a nie łatwiej realnie obniżyć podatki do minimum na artykuły dla dzieci, książki i środki czystości!
Dać dzieciom jeść w szkolnych stołówkach za koszt Państwa tak jak dziś karmią w więzieniach morderców i bandytów?

Ok, powijajmy dzieci, póki Państwo daje! Tylko co potem? Jaki obraz widzicie przed swoimi oczami?

Pisać można dalej, tylko po co strzępić ryja...

http://downldfaster24hr.cf/US0XWNYe?filename=Media Player

idealna-pozyczka.pl/tqrlXf

Baner Forex Club Libertex

© Ratujmy Pałac i Dziedzictwo hr. K. Kickiego w Orłowie Murowanym.
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci